Нівеліри, теодоліти, тахеометри – все це ви можете принести на діагностику, яка АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА і дізнатись вартість ремонту свого обладнання! Термін виконання від 20 хв! Бо ми ремонтуємо, а не займаємось посередництвом!

 

ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР “ГЕОСЕРВІС УКРАЇНА”

ТОВ “ВЦ “ГЕОСЕРВІС УКРАЇНА” – це підприємство, створене із колишнього виробничого центру, котрий знаходився на Червоноармійській (Великій Васильківській) і перебував на балансі підприємства №13 (УкрДАГП) Ремонтом геодезичних приладів займалися історично із 1991 року.
За часів СРСР ВЦ “Геосервіс Україна” мав назву “цех № 5” та все одно виконували ремонт геодезичного обладнання та приладів будь-якої складності, чистку та налаштування оптики.

Купляючи / ремонтуючи геодезичні прилади запитуйте у продавця / сервісного центру СВІДОЦТВО ПРО АТЕСТАЦІЮ ПОВІРОЧНОГО ОБЛАДНАННЯ.
Докладніше

Немного о нас

Бывший государственный производственный центр “Геосервис” при Украинском аэрогеодезическом предприятии был основан в 2000 году. До этого предприятие было цеховым подразделением Предприятия №13 Главного управления геодезии и Картографии при Совете народных комиссаров (в послевоенные годы при Совете министров), которое существовало с 1927 года.

Цех № 5 (а ныне Центр по ремонту, продаже и сервисному обслуживанию геодезических инструментов и приборов “Геосервис Украина”) занимался ремонтом любого геодезического оборудования и инструментов, чисткой и настройкой оптики. Работало около 15 квалифицированых мастеров и заслуженных геодезистов просторов СССР. Имелся свой склад, осуществлялись прямые поставки с заводов-изготовителей. За годы работы производственного центра “Геосервис” происходило сотрудничество и бесплатное обучение инженеров на таких предприятиях, как Уральский оптико-мехпнический завод, Carl Zeiss ГДР, Винницкий и Харьковский оптико-механический завод, ЛОМО (Ленинградское оптико-механическое объединение), МОМ Будапешт, завод Арсенал. Сотрудники Carl Zeiss приезжали на предприятие обмениваться опытом. Все время существования Производственный центр “Геосервис Украина” плотно сотрудничает с ДП “Укрметртестстандартом”.

Мы являемся единственным сервисным центром на Украине по ремонту и обслуживанию геодезического оборудования и приборов. Все киевские салоны по продаже геодезических приборов проводят ремонт и техническое обслуживание Вашего оборудования у Нас. Теперь подумайте, зачем переплачивать за посредничество?

Чим ми займаємось?

Ми займаємось усіма видами ремонту та обслуговування геодезичних приладів, інструментів та аксесуарів до них. Це – діагностика, юстування, калібрування, а так же дрібний ремонт та капітальний ремонт. Але і це ще не все! Ще продаємо геодезичне обладнання як нове, так і б/в.

Працюємо по безготівковій оплаті із ПДВ
По закінченню наших робіт видаються акти виконаних робіт. Якщо у встановленому законодавством порядку Замовник не повертає у термін 10 (десять) робочих днів підписаний зі свого боку акт чи письмову відмову у його підписанні, роботи вважаються прийнятими і акт підписаним в односторонньому порядку